Konsultacijos forma

Profesionali komanda, pasirengusi Jums padėti išsirinkti tinkamą sprendimą. Mūsų tikslas yra suteikti jums būtiną informaciją ir kvalifikuotą patarimą, kad galėtumėte priimti gerai pagrįstą pirkimą.

KOMPRESORIŲ TECHNINIS APTARNAVIMAS IR REMONTAS

UAB „Baltjuta“ dirba kvalifikuoti, patyrę ir gerai apmokyti inžinieriai, turintys ilgametę darbo patirtį. Jie daugelį metų remontuoja ir aptarnauja visų gamintojų sraigtinius pramoninius kompresorius, orapūtes ir oro paruošimo įrangą.

UAB „Baltjuta“ inžinieriai yra visada pasiruošę atvykti į bet kurį Lietuvos kraštą, surasti kompresorių gedimus, juos pašalinti, užtikrinti gerą kompresoriaus darbą ir konsultuoti rūpimais klausimais.

Visoje Lietuvoje 24/7.

Visada verta investuoti į techninį aptarnavimą. Kvalifikuoti ir profesionalūs inžinieriai, nuolat suteikdami techninę priežiūrą ir prevencinę patikrą, užbėga už akių netikėtiems gedimams, oro pratekėjimams per atsiradusius nesandarumus jungtyse ar įtrūkimuose, laiku reaguodami į poreikių kitimą, sumažina prastovų galimybę ir sutaupo didelius energijos kaštus. Taip ženkliai prailginamas kompresoriaus tarnavimo laikas, ilgam laikui nukeliamos investicijos kapitaliniam remontui ar kito kompresoriaus įsigijimui.

Pasirinkus mūsų paslaugas, sutaupysite kompresorių įrengimo ir priežiūros kaštus. Sudarius sutartį jums nebereikės rūpintis savo kompresorių ir oro paruošimo įrangos priežiūra. Daugiau nebus reikalingas kompresorius prižiūrintis etatinis darbuotojas, o atsakingas žmogus, kompresorių priežiūrai skirtą laiką galės panaudoti kitiems darbams. Išlaidas galime suplanuoti iš anksto – darbo laikas ir kelionės išlaidos apskaičiuojamos pagal sutartą vienodo dydžio tarifą. Sąnaudų medžiagoms skaičiavimas yra grindžiamas pagal faktines išlaidas.

Nuo šiol UAB „Baltjuta“ užtikrins jūsų kompresorinės monitoringą, rūpinsis jūsų kompresorių ir suspausto oro sistemų priežiūra, reikalingomis detalėmis, atsarginėmis medžiagomis, techniniu aptarnavimu ir prevencine patikra. Siūlysime naujoves ir reaguosime į pokyčius energijos sąnaudoms mažinti. Įvykus gedimui reaguosime nedelsiant. Taip užtikrinsime minimalias prastovas, taupysime jūsų laiką ir energijos kaštus.

Lietuvoje nuolat prižiūrime šių gamintojų sraigtinius pramoninius oro kompresorius: Hertz Kompressoren, Sullair, Schneider Airsystems, Atlas Copco,  Alup, Almig, Atmos, Aerzen, Adicomp, Boge, Bottarini, Blitz, Compair, Ceccato, Dalgakiran, Eccoair, Fiac, Fini,  Gardner Denver, Ingersoll Rand, Kaeser, Rollair, Rotair, Tamsan, Worthington ir kt.