Konsultacijos forma

Profesionali komanda, pasirengusi Jums padėti išsirinkti tinkamą sprendimą. Mūsų tikslas yra suteikti jums būtiną informaciją ir kvalifikuotą patarimą, kad galėtumėte priimti gerai pagrįstą pirkimą.

APIE MUS

UAB “Baltjuta” jau daugiau kaip 23 metus parduoda naujus ir naudotus pramoninius suspausto oro kompresorius, oro sausintuvus ir sisteminius filtrus. Taip pat montuoja oro vamzdynus, parenka oro paruošimo sistemą atitinkančią ISO 8573.1 reikalavimus, atlieka visų gamintojų kompresorių, sausintuvų ir kitų pneumatinių įrengimų remontą bei techninį aptarnavimą bei tiekia atsargines detales ir medžiagas. Patyrę serviso inžinieriai atlieka aukščiausios kokybės paslaugas bei pristato prekę taupančiam ir keliančiam aukštus reikalavimus klientui.

Per savo dvidešimt veiklos metų įgijo didžiulį patirties ir žinių bagažą, kurį sėkmingai panaudoja įgyvendinant įmonės tikslus.

UAB „Baltjuta“ yra vienintelė „Hertz Kompressoren“ atstovė Lietuvoje, kuri specializuojasi naujų įrenginių pardavimu, techninės priežiūros, remonto ir aptarnavimo srityje. Taip pat tiekia atsargines detales ir eksploatacines medžiagas. Kvalifikuoti įmonės darbuotojai montuoja suspausto oro sistemas, vykdo jų priežiūrą ir auditą.

BALTJUTA KOMPRESORIAI

Vamzdynai yra esminė suspausto oro sistemos dalis, skirta transportuoti ir tiekti suspaustą orą į skirtingus punktus.

Vamzdynai gali būti pagaminti iš skirtingų medžiagų, tokio kaip plienas arba plastikas, priklausomai nuo taikymo srities ir oro slėgio reikalavimų. Vamzdynai yra projektuojami ir montuojami atsižvelgiant į specifinius poreikius ir sąlygas. Jie turi tinkamus skerspjūvius, kad būtų užtikrintas pakankamas oro srautas ir minimalus slėgio nuostolis. Taip pat vamzdynai gali būti sujungti su jungtimis, vožtuvais ir kitomis reikiamomis detalėmis, užtikrinančiomis optimalų oro tiekimą ir reguliavimą.