Konsultacijos forma

Profesionali komanda, pasirengusi Jums padėti išsirinkti tinkamą sprendimą. Mūsų tikslas yra suteikti jums būtiną informaciją ir kvalifikuotą patarimą, kad galėtumėte priimti gerai pagrįstą pirkimą.

IMPETUS VSD SERIJOS SRAIGTINIAI KOMPRESORIAI SU DAŽNIO KEITIKLIU 22 - 75 kW

IMPETUS VSD suteikia konkurencinį pranašumą, naudodama dviejų pakopų sukamojo sraigto technologiją, lyginant su vienos pakopos sraigtinio bloko kompresoriais. Dviejų pakopų sraigtinis blokas sutaupo 15% daugiau energijos nei vienos pakopos sraigtinio bloko kompresoriai. Galingumas – nuo 22 iki 75 kW.

FORTIUS SERIJOS SRAIGTINIAI KOMPRESORIAI

Kompaktiški, ekonomiški ir ilgaamžiai įrenginiai Lengva priežiūra ir patikimas įrenginio darbas. Galingumas nuo 2,2 iki 75 kW.

IMPETUS VSD SERIJOS SRAIGTINIAI KOMPRESORIAI SU DAŽNIO KEITIKLIU 90 - 315 kW

IMPETUS VSD suteikia konkurencinį pranašumą, naudodama dviejų pakopų sukamojo sraigto technologiją, lyginant su vienos pakopos sraigtinio bloko kompresoriais. Dviejų pakopų sraigtinis blokas sutaupo 15% daugiau energijos nei vienos pakopos sraigtinio bloko kompresoriai. IMPETUS VSD kompresoriai pasižymi dideliu galingumu – nuo 90 iki 315 kW.

kompresoriai

BETEPALINIAI HS SERIJOS KOMPRESORIAI

Kompaktiški ir ilgaamžiai įrenginiai. Lengva priežiūra ir patikimas įrenginio darbas. Hertz Kompressoren HS serijos sraigtiniai betepaliniai kompresoriai ypatingi itin mažu galingumu – nuo 1,5 iki 30 kW.

HGS SERIJOS SRAIGTINIAI KOMPRESORIAI

Kompaktiški ir ilgaamžiai įrenginiai Lengva priežiūra ir patikimas įrenginio darbas. Galingumas nuo 2,2 iki 15 kW.

HSC SERIJOS SRAIGTINIAI KOMPRESORIAI

Kompaktiški ir ilgaamžiai įrenginiai. Lengva priežiūra ir patikimas įrenginio darbas. Galingumas nuo 15 iki 160 kW. Naudojami vidutinėse arba stambiose įmonėse, kur suspausto oro poreikis yra didesnis.

HPR-D SERIJOS SRAIGTINIAI KOMPRESORIAI

Kompaktiški ir ilgaamžiai įrenginiai. Lengva priežiūra ir patikimas įrenginio darbas. HPR-D kompresoriai su tiesiogine pavara, kurių galingumas nuo 18 iki 75 kW.

HPR FRECON SERIJOS SRAIGTINIAI KOMPRESORIAI

Kompaktiški ir ilgaamžiai įrenginiai. Lengva priežiūra ir patikimas įrenginio darbas. HPR FRECON kompresoriai su tiesiogine pavara ir dažnio keitikliu, kurių galingumas nuo 18 iki 75 kW.

IMPETUS SERIJOS SRAIGTINIAI KOMPRESORIAI

IMPETUS suteikia konkurencinį pranašumą, naudodama dviejų pakopų sukamojo sraigto technologiją, lyginant su vienos pakopos sraigtinio bloko kompresoriais. Dviejų pakopų sraigtinis blokas sutaupo 15% daugiau energijos nei vienos pakopos sraigtinio bloko kompresoriai. IMPETUS kompresoriai pasižymi dideliu galingumu – nuo 90 iki 315 kW.

HSC D SERIJOS SRAIGTINIAI KOMPRESORIAI

Kompaktiški ir ilgaamžiai įrenginiai su tiesiogine pavara. Lengva priežiūra ir patikimas įrenginio darbas. Galingumas nuo 22 iki 315 kW.

FRECON PLUS SRAIGTINIAI KOMPRESORIAI SU DAŽNIO KEITIKLIU

Kompaktiški ir ilgaamžiai įrenginiai su dažnio keitikliu. Lengva priežiūra ir patikimas įrenginio darbas. Galingumas nuo 5 iki 110 kW.