Konsultacijos forma

Profesionali komanda, pasirengusi Jums padėti išsirinkti tinkamą sprendimą. Mūsų tikslas yra suteikti jums būtiną informaciją ir kvalifikuotą patarimą, kad galėtumėte priimti gerai pagrįstą pirkimą.

SRAIGTINIŲ KOMPRESORIŲ EKSPLOATACINIŲ DALIŲ TIEKIMAS

Kvalifikuoti įmonės darbuotojai atlieka pastovią suspausto oro įrangos priežiūrą tiek garantiniu, tiek po garantiniu laikotarpiu. Techninio aptarnavimo metu atliekami ne tik elementarūs filtrų / separatorių, alyvos keitimo darbai, tačiau ir prevenciniai darbai, kurie reikalauja ir specialių žinių, ir specialios įrangos (pvz. guolių vibracijos matavimai – kurie leidžia nustatyti, kada reikia keisti guolius ir išvengti variklio ar sraigtinės poros nepataisomo gedimo).

UAB “Baltjuta” taip pat pasirūpina atsarginėmis dalimis. Nustatant techninių aptarnavimų grafikus, užsakome reikiamas atsargines dalis iš anksto, todėl visada jas turime sandėliuose. Tiekiame tiek originalias, tiek alternatyvias dalis visų tipų sraigtiniams kompresoriams. Laiku atliekant kompresorių techninius aptarnavimus pagal rekomenduojamą gamintojų grafiką, užtikrinsite nepertraukiamą ir sklandų kompresoriaus darbą.

Dėl eksploatacinių ir atsarginių dalių įsigijimo prašome kreiptis: