Sraigtiniai Kompresoriai

BETEPALINIAI HS SERIJOS KOMPRESORIAI

Kompaktiški ir ilgaamžiai įrenginiai. Lengva priežiūra ir patikimas įrenginio darbas. Hertz Kompressoren HS serijos sraigtiniai betepaliniai kompresoriai ypatingi itin mažu galingumu – nuo 1,5 iki 30 kW.

sraigtiniai kompresoriai

HGS serijos sraigtiniai kompresoriai

Kompaktiški ir ilgaamžiai įrenginiai Lengva priežiūra ir patikimas įrenginio darbas. Galingumas nuo 2,2 iki 15 kW.

HSC serijos sraigtiniai kompresoriai

Kompaktiški ir ilgaamžiai įrenginiai. Lengva priežiūra ir patikimas įrenginio darbas. Galingumas nuo 15 iki 160 kW. Naudojami vidutinėse arba stambiose įmonėse, kur suspausto oro poreikis yra didesnis.

HPR-D serijos sraigtiniai kompresoriai

Kompaktiški ir ilgaamžiai įrenginiai. Lengva priežiūra ir patikimas įrenginio darbas. HPR-D kompresoriai su tiesiogine pavara, kurių galingumas nuo 18 iki 315 kW.

HSC D serijos sraigtiniai kompresoriai

Kompaktiški ir ilgaamžiai įrenginiai su tiesiogine pavara. Lengva priežiūra ir patikimas įrenginio darbas. Galingumas nuo 22 iki 315 kW.

HSC D serija12

HSC ID SERIJOS SRAIGTINIAI KOMPRESORIAI SU INTEGRUOTU SAUSINTUVU

Kompaktiški ir ilgaamžiai įrenginiai su integruotu sausintuvu. Lengva priežiūra ir patikimas įrenginio darbas. Galingumas nuo 15 iki 110 kW.

Frecon Plius sraigtiniai kompresoriai

Kompaktiški ir ilgaamžiai įrenginiai su dažnio keitikliu. Lengva priežiūra ir patikimas įrenginio darbas. Galingumas nuo 5 iki 315 kW.

Frecon Plus serija123
sadasd

FRECON ID PLUS sraigtiniai kompresoriai su integruotu sausintuvu

Kompaktiški ir ilgaamžiai įrenginiai su dažnio keitikliu ir integruotu sausintuvu. Lengva priežiūra ir patikimas įrenginio darbas. Galingumas nuo 18 iki 110 kW.

Call Now Button